Compania DDD – Firma DDD Bucuresti prestari servicii DDD

Angajam colegi de echipa. Ce inseamna Echipa pentru Compania DDD® Bucuresti - Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare
Garantie 300% pentru PERSOANE FIZICE

GARANTIE 100% - operatorii nostri vor desigila si vor prepara substantele in fata ta astfel incat sa eliminam din start una dintre cele mai mari temeri ale clientilor in general. Pentru a fi 100% multumit, in cazul in care nu se intampla acest lucru nu achiti interventia.

GARANTIE 200% - in functie de daunatorul vizat, dupa prima sau a doua etapa, se ofera garantie de 100% asupra rezultatelor timp de 30 de zile! Daca nu esti pe deplin multumit, repetam interventia timp de 30 de zile, pana vei fi 100% multumit.

GARANTIE 300% - Daca totusi dupa 30 de zile, inca nu esti pe deplin multumit, iti restituim integral contravaloarea interventiei, astfel incat sa te poti adresa oricarui alt prestator ales de tine, pentru a fi 100% multumit! Pur si simplu! Nu-i asa?

GARANTIE 300%
PERSOANE FIZICE

Angajari echipa Compania DDD® Bucuresti - Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare
Garantie 300% pentru PERSOANE JURIDICE

Garantie 100% - daca nu esti pe deplin multumit refacem GRATUIT interventiile timp de 30 de zile, astfel incat sa fii 100% multumit.

Garantie 200% - dupa 30 de zile, daca tot nu esti pe deplin multumit de rezultate, iti returnam banii pe ultimul tratament din locatia respectiva si prestam urmatoarele tratamente cu titlu GRATUIT, timp de inca 30 de zile, astfel incat sa fii 100% multumit.

Garantie 300% - daca nici dupa aceste 2 etape, nu esti pe deplin multumit de rezultate si doresti finalizarea colaborarii, vom suporta noi contravaloarea integrala a unei interventii, ce se va presta de orice alta firma autorizata, aleasa de tine, pentru locatia respectiva, astfel incat tu sa fii 100% multumit.

Testeaza-ne!
Programeaza-te acum pentru o interventie punctuala demonstrativa.
O vei plati doar in cazul in care te declari multumit si ne alegi ca parteneri
pentru serviciile d.d.d. pentru urmatorul an.

PERSOANE JURIDICE

ce inseamna Echipa pentru Compania DDD® Bucuresti - Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare

Garanție 300% pentru PERSOANE JURIDICE

Hai în echipa DDD

”Echipa mea este formată din profesioniști care îmi împărtașesc valorile și viziunea despre etica muncii. Astfel, am garanția că fiecare intervenție realizată, fie pentru clienți persoane fizice, persoane juridice sau instituții de stat beneficiază de cele mai bune servicii pe care le putem oferi, la cele mai înalte standarde de calitate, și rămânem astfel fideli misiunii pe care ne-am asumat-o: la Compania DDD® luăm grija prin grijă!”

Gabriel Munteanu CEO Compania DDD®

Gabriel Munteanu Director General Compania DDD® Bucuresti - Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare

Echipa DDD® este una solidă și specializată, astfel încât să poată deservi real toate spațiile asumate;

Toți colegii noștri au protecția muncii făcută 100% temeinic și sigur atât pentru noi înșine cât și pentru clienții noștri. Asigurăm specializări și traininguri eficiente pe bază de informații științifice de ultimă oră cu privire la deservirea serviciilor d.d.d.

Ne ghidăm întotdeauna după promisiunea pe care o facem clienților noștri: A.S.A.P., care înseamnă că ne asumăm promptitudinea reacției, intervenții în cel mai scurt timp posibil, nu mai târziu de 48 de ore conform garanției contractuale.

Gabriel Munteanu Director General, seful Compania DDD® Bucuresti - Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare, CEO, OWNER

MUNTEANU GABRIEL

DIRECTOR GENERAL

Giulia_Florea-Director-Executiv Compania DDD® Bucuresti - Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare

FLOREA GIULIA

DIRECTOR EXECUTIV

Cristian Dumitroiu Compania DDD® Bucuresti - Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare

DUMITROIU CRISTIAN

DIRECTOR ADJUNCT

Cezar Pricope - Director Vanzari - Compania DDD® Bucuresti - Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare

CEZAR PRICOPE

DIRECTOR DE VANZARI

Ilie Petre Nicolae - Director Logistica Compania DDD® Bucuresti - Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare

ILIE PETRE NICOLAE

ADMINISTRATOR LOGISTICA

Simona Neagu - Specialist achizitii publice - Compania DDD® Bucuresti - Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare

SIMONA NEAGU

OPERATOR S.E.A.P.

Marinela Pascal - Magazioner, resurse umane, achizitii materiale - Compania DDD® Bucuresti - Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare

PASCAL MARINELA

ASISTENT MANAGER

Echipa Echipa 10

STANCIU ALIN CONSTANTIN

OPERATOR DDD

Echipa Echipa 9

STANCIU DANUTI GHEORGHE

SEF ECHIPA DDD TIMISOARA SI TARGU JIU

Echipa Echipa 20

DUMITRU MARIAN

Echipa Echipa 19

CROITORU VALENTIN

Echipa Echipa 21

ION SORIN

Echipa Echipa 11

DANESCU VALERIU

Echipa Echipa 12

DOAGA COSTEL

Echipa Echipa 13

FLORIN GRIGORE

Echipa Echipa 14

LUCIAN SIMION

Echipa Echipa 15

MARIAN GRIGORE

Echipa Echipa 16

NICULAE SIRBU

Echipa Echipa 17

SEBASTIAN STROE

Echipa Echipa 24

SIRBU FLORENTIN

Echipa Echipa 26

STRUT CLAUDIU

Andei Sandulescu bw1

ANDREI SĂNDULESCU

Echipa Echipa 28

ZAHARIA ALEXANDRU

puital marius site bw1

MARIUS PUITAL

Dacă îți dorești să vii în echipa noastră, verifică posturile disponibile mai jos trimite-ne CV-ul la office@companiaddd.ro

POSTURI DISPONIBILE

BUCUREȘTI, Timisoara, Constanta si Cluj – OPERATOR D.D.D., AGENT PRESTATOR D.D.D., CU PERMIS CAT.B

4 Poziții deschise

Descrierea jobului:

  • Prestarea serviciilor de combatere a dăunătorilor (Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare);
  • Menținerea și dezvoltarea relației cu clienții în zona arondată;
  • Acordă asistență tehnică clienților și potențialilor clienți;
  • Negociează și răspunde pentru corecta executare a serviciilor pentru clienții din portofoliu;
  • Redactează și implementează IPM (Integrated Pest Management)
  • Completează documentele specifice prestării serviciilor d.d.d.;
  • Încasează cash anumiți clienți persoane fizice;
  • Promovează imaginea Companiei DDD®.

Cerințele postului:

  • Domiciuliul stabil în București – Ilfov
  • Permis de conducere categoria B. Minim un an de experiență în condus auto categoria B;
  • Abilităti de asimilare rapidă de informații;
  • Atitudine pozitivă orientată către client și rezultat;
  • Inițiativă, ambiție și spirit de competiție ;
  • Orientat spre noi oportunităti și dezvoltare a relației cu clientul;
  • Abilităti de comunicare personală și interpersonală;
  • Putere de convingere, atenție la detalii;
  • Disponibilitate la deplasări;

Beneficii:

  • Training de specialitate si cursuri permanente de dezvoltare profesională;
  • Calificare la locul de muncă dupa 3 luni de colaborare;
  • Reduceri si beneficii în cadrul companiei;
  • Ajutor de nuntă, botez, înmormântare
  • Suport în probleme de sănătate
  • Mediu de lucru plăcut și condiții bune de muncă;
  • Pachet salarial format din venituri fixe și variabile, personalizate pentru fiecare candidat în parte;
  • Auto Dacia Dokker, sau Dacia MCV noi și/sau aproape noi.
  • Salariul integral pe cartea de muncă
  • Bonuri de masă pe card EDENRED
  • Ore suplimentare plătite
  • Ore de weekend plătite 150%
  • Echipamente de lucru și de protecție profesionale

SUNT AVIZATE de Ministerul Sănătății din România și de European Chemicals Agency E.C.H.A. Depunem tot efortul pentru protejarea ecosferei prin folosirea substanțelor ce conțin solvenți în mod responsabil și eficient și prin incinerarea corespunzătoare a tuturor recipientelor folosite în procedurile d.d.d.

Scroll to Top
Call Now Button